banner194

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 07.04.2015

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bu gün defnedilecek vatandaşların yakınlarına Allahtan sabır ve başsağlığı dileriz

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 07.04.2015
ASLEN HENDEKLİ OLUP İSTANBULDA İKAMET EDEN
 Tekelden emekli  merhum Mustafa merhum Mediha SARIÇAYIRLI'nın  kızı Hakkı ve Haluk SARIÇAYIRLI'nın   ablaları Nihat  ve Murat  ÜNALIN anneleri merhum Halis ÜNALIN eşi  Fatma ÜNAL vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat:12.15 de Başpınar  mahallesi Başpınar Caddesindeki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

ASLEN DEDEDÜZÜ KÖYÜNDEN OLUP
Adapazarında ikamet eden Mehmet TURA'nın  kardeşi Ahmet TURAN'ın ablası Yunus ve Engin TURAN'ın   halaları İsmet , Hikmet ve Şemsi GÜLLÜ , İsmet Mehmet Vejdi ,Seyfi ve Levent  ABUKA'nın   teyzeleri Ayşe TURAN vefat etmiştir.
Cenazesi bugün eseler camisinde kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir
                                 

YENİ MAHALLEDEN 
İlhan GÜMÜŞÜN kayınpederi Aynur GÜMÜŞ'ün  babası Ferhan GÜMÜŞ'ün dedesi Halit MERT vefat etmiştir.
Cenazesi bügü saat. 16: 00da yeni mahalle öğretmen bloklarındaki hanesinden alınarak  büyük camiye getirilecek kılınacak ikindi namazın müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
                                    

HACİMBEY KÖYÜNDEN
Recep ÇELİK'in eşi Durdu  GÜNEYSU'nun ablası Yılmaz, Orhan ve Nihat ÇELİK'in anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazıan müteakip Hacimbey Köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.

Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur
Cenazeye gitmek isteyenler için saat:12:00de Yeni cami önünden araç kaldırılacaktır.       

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER