banner194

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 04.04.2015

Hendek ilçesi ve çevre mahallelerde vefat eden ve bu gün defnedilecek vatandaşların yakınlarına Allahtan sabır ve başsağlığı dileriz

Hendek'te bu gün defnedilecek cenaze haberleri - 04.04.2015
YENİ MAHALLEDEN
Merhum Ömer ÇORUH'un eşi Hasan ,Metin Eczacı  Ümmahan ÇORUH ATAER ve Asiye TEMİZİN anneleri  Nizamettin TEMİZİN ve Diş hekimi  Taner ATAERİN kayınvalideleri Zeki KILNAZ'ın ablası  Mehmet ve Enver ÇORUH'un yengeleri Hadiye ÇORUH vefat etmiştir. 
Cenazesi  Bugün  saat:12.15de Yeni mahalledeki hanesinden alınarak Büyük camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
                         
ASLEN ESKİ BIÇKI KÖYÜNDEN OLUP
İlçemiz Rasim paşa mahallesinde ikamet eden merhum Mustafa ÇAKIR'ın oğlu Merhum Mehmet  Merhum İzzet ve merhum  Hamdi ÇAKIR'ın  kardeşleri Rasim paşa mahalle Muhtarı  Hikmet ÇAKIR'ın amcası  Davut ,Süleyman merhum Nurettin  Selahattin ve Mustafa ÇAKIR'ın  babaları Hacı Ahmet ÇAKIR vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Eseler camisinde kılınacak  öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
MAHMUTBEY MAHALLESİNDEN


Merhum Hasan BIÇKICI'nın  kız kardeşi Cengiz BIÇKICININ halası  Cemal BIÇKICI'nın amcasının kızı Serhat BIÇKICI'nın  Büyük halası Minire BIÇKICI vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün saat.12:15 de Mahmutbey mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2015, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER