Hendek'te Bugün Vefat Edenler 8.10.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri Hendek Çağlayan Mahallesi´nden, Kargalı Yeniköy Mahallesi´nden, Aslen Dikmen Mahallesi´nden vefat eden aile fertlerinden olayı Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 08.10.2019, 10:34
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 8.10.2019

Çağlayan Mahallesi´nden

Cemil ÜRETMEN´in kızı Kenan , Ferhan , Mehmet ÜRETMEN ve Mustafa BEDEL´in yeğeni Kadri ve Muharrem BEDEL´in amcaları´nın kızı Ayten ÜRETMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Çağlayan Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

Kargalı Yeniköy Mahallesi´nden

Ahmet ve İbrahim ACET´in babaları emekli imam hatip Dursun ACET vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı Yeniköy Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Kargalı Yeniköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

Aslen Dikmen Mahallesi´nden

Yeni Mahalle´de ikamet eden Mustafa , Alican , Karaoğlan ve Hasan DER´in anneleri İmdat DER ve Bilgin PEKTEMEK´in kayınvalideleri Mukaddes KÖSEOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesi´nde kılınacak ikindi namazına müteakip Dikmen Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
26
açık