banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.11.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.11.2019

Güney Mahallesinden

Merhum Hamdi Arslanoğlu’nun gelini, Muhsin Arslanoğlu’nun eşi, Tunahan Arslanoğlu’nun annesi Oya Arslanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Akpınar Mahallesinde

Aslen Ağrılı olup Akpınar Mahallesinde ikamet eden, Merhum Cebbar Şimşek’in ağabeyi, Merhum Emirşah Eral, İsmail Yılmaz ve Hüseyin Özdemir’in kayınpederi, Harun Şimşek’in amcası, Ayhan, Erkan ve Okan Şimşek’in babaları, Emre, Erol, Ercan, Orhan ve Mustafa Şimşek’in dedesi, Kemal Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Çiftlik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi : Akpınar mahallesi 4064 Sokak Kadın ceza evi mevkiinde


Sarıyer Mahallesinden

Merhum Hurmal Cemilin Oğlu, Dursun, Ümit ve Nevim'în Abileri, Hurmal Ersin Hanggül vefat etti. Cenazesi Bugün Öğlen Namazında aynı köyde defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER