Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.08.2020

Büyükdere  Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 30.08.2020, 11:24 01.09.2020, 15:32
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.08.2020

Büyükdere Mahallesinden

Hendek Büyükdere Mahallesinden, Merhum hacı Mehmet Köstereli’nin oğlu, Emekli Öğretmen Ali, Fikri, ve Mehmet Salih Köstereli’nin babaları, Muhammet Köstereli’nin abisi, Eski Büyükdere Mahalle Muhtarı Murat Köstereli vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 13,30 ‘da  Büyükdere Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığı defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Yayalar Mahallesinden

Hendek Yayalar Mahallesinden, Havva Karagöz’ün oğlu, Mustafa, Ahmet, Hasan ve Ali Karagöz’ün yeğeni, Ali, Hasan ve Veysel Ayar’ın kardeşleri, Şaban ve Cüneyt Karagöz’ün babaları Muhammet Karagöz Vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yayalar Mahallesinde saat 13.30’da kılınacak cenaze namazının ardından Yayalar Mahallesi Aile kabristanlığı defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu