Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.07.2020

Hendek Servetiye Mahallesinden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 30.07.2020, 11:23
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.07.2020
© HENDEK HABER

Hicriye Mahallesinden

Aslen Hicriye Mahallesinden olup, İlçemiz Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden, Karayollarından Emekli Merhum Ahmet Hayırlı’nın eşi, Ekrem ve Osman Hayırlı’nın annesi, Zeki Kandil ve Yavuz Aygen’in kayınvalidesi, Serkan ve Gürkan Kandil’in anneanneleri, Hacer Hayırlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.00’da Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek esnaflarından

İlçemiz esnaflarından emlakçı Nuriye ve Abat Kara’nın kızı, Çiğdem Kara ve damadı Özgür Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’da Giresun’da kılınacak cenaze namazının ardından Giresun Eynesil Beldesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhum ve Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
23
kapalı