Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 30.01.2020, 10:55 02.02.2020, 14:11
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 30.01.2020

Başpınar Mahallesinde

İkamet eden, Şevket Tarım’ın oğlu, Önder ve Şener Tarım’ın babaları, Hasan Sütlü ve Abdullah Şentürk’ün kayınpederi, Hidayet Tarım vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi: Başpınar Mahallesi 1112. Sokaktaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek.

Dereboğazı Mahallesinde

İkamet eden, Merhum İsmail İnce’nin gelini, Muradiye eski Muhtarı Harun Çetinkaya’nın kızı, İsmail ve Süleyman Çetinkaya’nın ablaları, Cevdet Olgun’un dünürü, Ekrem İnce’nin yengesi, Kamil İnce’nin annesi, Ali İnce’nin eşi, Nesime İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
15
az bulutlu