Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 29.12.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 29.12.2019

Aslen Kalayık Mahallesinden

Başpınar Mahallesinde ikamet eden, Merhum Değirmenci Hasan Can’ın gelini, Mustafa Can’ın eşi, Lütfü ve Kadir Can’ın yengeleri, İlçemiz Esnaflarından Ahmet Serdaroğlu’nun kayınvalidesi, Halil, İbrahim, Sultan, Fatih, Gökhan, Hatice ve Songül Serdaroğlu’nun anneleri, Fatma Can vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kalayık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi: Başpınar Mahallesi 1117. Sokak No: 27

Beyköyü Mahallesinden

Hacı Zeki Top’un kardeşi, Merhum Ziya Top’un eşi,  Nusret, Ragıp ve Galip Top’un anneleri, Hikmet ve Hasan Karadağ’ın halaları, Fehime Top vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beyköy Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak Cenaze namazının ardından Beyköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER