Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.08.2020

Hendek'te Yarıca Mahallesinden ve Çamlıca Yeşiller Mahallesinden vefat edenlere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

HENDEK HABER
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.08.2020

Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden İlçemiz esnaflarından İbrahim Çokkahraman’ın oğlu, Yusuf ve Merhum Cevdet Çokkahraman’ın kardeşleri, Kenan ve Kerim Çokkahraman’ın babaları, Mehmet Çokkahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesinde saat 11:00‘de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden İlçemiz Esnaflarından Kemal Öğrek’in oğlu, Bayram, Ayhan ve Orhan Öğrek’in abisi, Recep Öğrek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hendek Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER