Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.07.2020

Hendek Kemaliye Mahallesinden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 27.07.2020, 12:34 29.07.2020, 01:24
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.07.2020

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup İstanbulda ikamet eden Merhum Terzi Fehmi Kırval’ın oğlu, Emekli Albay Erol Kırval’ın eşi, Güner Kırval vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13’30 de İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek den 

Merhum Mustafa Gümüş’ün oğlu, ilçemiz esnaflarından Kenan ve Şaban Gümüş’ün ağabeyleri, Merhum Nihat Tor’un damadı, Mehmet Bayındır, Rami Uygun ve Metin Durmaz’ın kayınbiraderleri, Adnan ve İrfan Bayındır, Yusuf Durmaz, Ümit ve İmdat Uygun’un dayıları, Engin, Oğuzhan ve Furkan Gümüş’ün amcaları, Emekli Astsubay Kıbrıs Gazisi Ali Gümüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
17
kapalı
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı