Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 27.01.2020, 10:21 28.01.2020, 09:58
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 27.01.2020

Çağlayan Mahallesinden

Adapazarında ikamet eden merhum Burhan Tornuk’un oğlu, Burhanettin Tornuk’un kardeşi, Rüştü Çilhoroz’un kayınbiladeri, Turhan Tornuk’un yeğeni, Turgut Tornuk’un amcasının oğlu, Ahmet Tornuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Not: cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:15’te merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

Hicriye Mahallesinden

Merhum Remzi Şeker’in eşi, merhum Hasan ve Recep Şeker’in annesi, Ayşe Ercan, Cemile Gedikoğlu, Merve Duyan, Neşe, Miraç ve Zeynep Şekerin babaanneleri, Hüseyin ve Zeki Şeker’in yengeleri Esma Şeker vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hicriye Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz Not: Cenazeye gitmek isteyenler saat 15:00’te Yeni Camii önünden araç kaldırılacaktır.
 

Yorumlar (0)
23
kapalı