banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 26.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Turanlar mahallesinden  Demirci ailesinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 26.05.2019
banner180

Yeşilköy Mahallesi´nden

Merhum Aziz ÖZKÜR´ün oğlu merhum Metin YILMAZ´ın damadı Yücel ve Çetin ÖZKÜR´ün kardeşleri Yaren ve Yağmur ÖZKÜR´ün babaları ilçemiz esnaflarından kasap Fahri ve aşçı İsmail ÖZKÜR´ün yeğenleri Recep , Erdal ve Fatih ÖZKÜR´ün amcaoğulları Orguhan ve Elyasa YILMAZ´ın eniştesi kasap Muharrem ÖZKÜR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilköy Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir.


Nuriye Mahallesi´nden

Osman KARAGÖZ ve İkbaliye Mahallesi´nden Davut ATABEK´in torunu Kazimiye Mahallesi imam hatip´i Ferhat KARAGÖZ´ün kızı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye arpacık Mahallesi´nden kılınacak öğle namazına müteakip Kazimiye Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Davut ATABEK 05316911140

Yeşilvadi Mahallesi´nden

Merhum Mehmet Ali YAŞAR´ın oğlu merhum Cavit , Bayram ve Ahmet YAŞAR´ın kardeşleri İlyas , Hasan , Salih , Şaban ve Ziya YAŞAR´ın amcalarınınoğlu Dilek ve Berber Erdem YAŞAR´ın babaları Alperen KÜÇÜK´ün dedesi Topaç Mehmet YAŞAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi´nde kılınacak ikindi namazına müteakip Yeşilvadi aile kabristanlığına defnedilecektir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER