Hendek'te Bugün Vefat Edenler 23.03.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 23.03.2020, 09:31 24.03.2020, 15:09
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 23.03.2020

Yeşilvadi Mahallesinde

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden ilçemiz esnaflarından Osman ve Ömer Güven’in anneleri, Haydar Bilgin’in kayınvalidesi, Şener, Sami, Mustafa ve Sefa Güven’in babaanneleri, vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12: 30 da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Köprübaşı Mahallesinde ikamet eden Merhum eşref Bayraktar’ın eşi, Alibey, Yılmaz, Ekrem ve Ahmet Bayraktar’ın yengeleri, Cavit Akdeniz ve Ahmet Devrim’in kayınvalidesi, Ali ve Bahattin Dertli’nin kardeşi, İbrahim Dertli’nin amcasının kızı, Gazeteci Hasan Öztürk’ün Teyzesi, İbrahim, İsmail Akdeniz, Samet, Özay, Oğuzhan devrim’in anaanneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:30 da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)