Hendek'te Bugün Vefat Edenler 22.12.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 22.12.2019, 11:38 23.12.2019, 11:57
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 22.12.2019

Esentepe Mahallesinden

Bayraktepe mahallesinde ikamet eden merhum Mehmet Uzun’un eşi, merhum Ahmet, Temel ve Necati Uzun’un anneleri, hacı Ali Uzun’un yengesi, merhum İhsan İlkay’ın kayınvalidesi, Fetiye Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Erenler camisinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Esentepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hicriye Mahallesinden olup

Hendek Yeni Mahallede ikamet eden merhum Kemal Harbacı’nın oğlu, Yusuf, Mustafa Yeğin ve İdris, Ahmet, Mustafa, Ali Harbacı’nın amcasının oğulları, Osman, Selahattin Okuşlu ve Necmi Türkmen’in teyzelerinin oğlu, Abdurrahim Harbacı’nın babası, Mehmet Harbacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez Büyük camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gümüşova Fatih Mahallesinden

Fiskobirliten emekli Arif hocanın oğlu, Namık Yücesan’ın kardeşi, Enver Keleş’in damadı, Volkan Yücesan vefat etmiştir. Cenazesi bugün fatih mahallesi caminde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Cumayeri merkez mezarlığına defnedilecektir. . Merhume allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mahmutbey Mahallesinden

Merhum Emirli Cerav’ın (Arnavut) kızı, Sabri, Osman ve Saffet Cerav’ın ablaları, Vehbi, İsa ve Cengiz Cerav’ın halaları, ilçemiz esnaflarından merhum semerci Akif Akıncı’nın hanımı, sobacı İsmail, Metin ve Çetin Akıncı’nın anneleri, Şahin kalyoncu’nun yengesi, Münire akıncı vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının  ardından  ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
23
kapalı