Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 22.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 22.01.2020

Aslen Gündoğan Mahallesinden olup

Sarıdede Mahallesinde ikamet eden, Hacı Şevket Davru’nun eşi, Hacı Ömer, Turan ve Kenan Davru’nun yengesi, Şerafettin ve Hüseyin Davru’nun annesi,  Recep Kaçıran, Servet Dursunoğlu, Bekir Kuşcan ve Recep Temizce’nin kayınvalidesi, Murat Davru’nun babaannesi, Nazmiye Davru vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Gündoğan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev adresi: Sarıdede Mahallesi 3051. Sokak

Servetiye Mahallesinden

Merhum Hacı Kadir Kesici’nin kızı, Merhum Hacı Şevket Kesici’nin kız kardeşi, Askerlik Şubesinden emekli Arif ve Merhum Osman Nuri Yılmaz’ın anneleri, Merhum Mehmet Cömert ve Ruhi Alemdar’ın kayınvalidesi, Kadir, Muzaffer, Neslihan ve Hilal Yılmaz’ın babaanneleri, Tamer Cömert ve Elif Şen’in anneanneleri, Nezaket Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Servetiye Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Servetiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Kazimiye Mahallesinden

Tekelden emekli Merhum Hüseyin Susyal’ın eşi, İlçemiz emekli Öğretmenlerinden Doğan ve Erdoğan Susyal’ın anneleri, Tekelden Emekli Fatma Susyal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15’de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER