Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.03.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 20.03.2020, 09:35 21.03.2020, 10:11
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.03.2020

Mahmutbey Mahallesinden

Hendek Mahmutbey Mahallesinden, Merhum Hüseyin Yayan’ın oğlu, Merhum Recep Yayan’ın kardeşi, Sefer Yayan’ın ağabeyi, Osman Yayan’ın amcası, Kamil Yayan’ın amcasının oğlu, Ali Yayan’ın babası, Nuri Yayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12:00’ da Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek. Cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kazimiye Mahallesinden

Hendek Kazimiye Mahallesinden, Merhum Hacı Kazım Öz’ün eşi, Zekeriya Öz’ün annesi, Yusuf, Mehmet Öz ve Mesut Bilgin, Yaşar Kelek, Kamil, Medet, Mustafa Çan’ın yengeleri, Hasan Öz’ün kızı, Merhum Ahmet, Mehmet, Mustafa, Enver ve Muammer Öz’ün ablaları Tekelden Emekli Melek Öz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:30 da Kazmiye Mahallesi Mezarlığında Cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu