banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 20.01.2020

Başpınar mahallesinden

İstanbul’da İkamet eden, Özcan Seğlili’nin babası, Şükrü ve Mehmet Usanmaz’ın enişteleri, Ahmet Sever’in bacanağı, Burhan Seğlili vefat etmiştir. Merhum Burhan Seğlili’nin cenaze namazı öğle namazına müteakip İstanbul Kağıthane Camiinde kılınacaktır. Namaz sonrasında Merhum Burhan Seğlili’nin naaşı Hendek Büyük Camii’ye getirilip helallik alınmasının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Yukarıçalıca Mahallesinden

Merhum Fazlı Salman’ın ağabeyi, Hacı Yusuf Salman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarıçalıca Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarıçalıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Nuriye Mahallesinden

Merhum Abdüsselam Birinci’nin Eşi, Güngör, Mustafa, Kenan ve Sedat Birinci’nin anneleri, Mevlut, Ahmet, Miktat, Osman, Özgür, Yılmaz, Erdoğan, Ercan, Turgay, Zafer, Mevlut, Erdal, Niyazi, Uğur, Barış ve Taner Birinci’nin yengeleri, Göksal Can ve Nuri Atış’ın kayınvalidesi, Fatma Birinci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER