Hendek'te Bugün Vefat Edenler 19.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Turanlar mahallesinden  Demirci ailesinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 19.05.2019, 10:46
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 19.05.2019

Mahmut bey Mahallesinden

İlçemiz Hendek esnaflarından merhum gözlükçü Mustafa’nın oğlu, merhum Sabri ÖZMANAV’ın damadı, Coşkun ACIBAL’ın bacanağı, Enver İNAT’ın dünürü, Derya ve Muhittin MUTLU’nun babaları, Batuhan İNAT’ın kayınpederi, Recep ŞEN’in yeğeni sedaş’tan emekli Nuri MUTLU VEFAT ETMİŞTİR. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hicriye Mahallesi’nden

Merhum Mehmet YÜKSEK’in eşi, merhum Seyfettin ve Fahrettin YÜKSEK’in yengeleri Selim, Cavit, Cemil ve Mehmet YÜKSEK’in anneleri, Recep, Yusuf, Yasin, Murat, Hasan, Mehmet YÜKSEK’in babaanneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün hicriye köyü camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip hicriye köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12 de yeni camii önünden araç kaldırılacaktır.

Hicriye Mahallesi’nden

Merhum Harun TEKİNin oğlu Hüseyin, Ahmet, Mehmet, Davut ve Ahmet TEKİN’in abileri Murat ve Turan AKIN’ın dayıları Fatih TEKİN’in babası Kadir TEKİN  vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sapanca Kırkpınar camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Hicriye Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. cenazeye gitmek isteyenler için saat 5 30 da araç kaldırılacaktır

Yorumlar (0)
4
açık