Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.08.2020

Uzuncaorman Mahallesinden , Cumayeri Sırtpınar Köyünden vefat edenlere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 18.08.2020, 09:55 20.08.2020, 09:38
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.08.2020

Uzuncaorman Mahallesinden

Uzuncaorman Mahallesinden Merhum Muhammet Aslan’ın oğlu, Süleyman Aslan’ın kardeşi, Süleyman ve Hüseyin Levent’in ablasının oğlu, eski Muhtar Ali Levent’in kayın biladeri, Cemil Aslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Uzuncaorman Mahallesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Uzuncaorman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cumayeri Sırtpınar Köyünden

Cumayeri Sırtpınar Köyünden Hacı Faik Karakaş’ın oğlu, Merhum Âdem, Merhum İdris, Merhum Mahmut ve Merhum Nihat Karakaş’ın kardeşi, Savaş ve Ümit Karakaş’ın babası, Ferhat Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cumayeri Sırtpınar köyünde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Cumayeri Sırtpınar köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)