Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.06.2020

Hendek Sarıdede Mahallesi ve Dikmen Mahallesinde Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 18.06.2020, 10:36
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.06.2020

Sarıdede Mahallesinden

Hendek Sarıdede Mahallesinden Mustafa ve Alaattin Bakır’ın babası, Metin, İbrahim, Kemal Bakır ve Yaşar Bıçak’ın dedesi, Celal Bıçak’ın kayınpederi, İnşaatçı İsmail Bakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıdede Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Dikmen Mahallesinden

Hendek Dikmen Mahallesinden Merhum Salif oğlu, Merhum Mustafa ve İsmail Kazın’ın kardeşi, Ramazan, Umut ve Mehmet Kazın’ın babası, Ali (Beytullah) Kazın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı