Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.04.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 18.04.2019, 10:47 21.04.2019, 13:21
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.04.2019

Şeyhler mahallesinden

Merhum Mehmet sırmalının oğlu, merhum Baha SIRMALI’nın ve Orhan SIRMALI’nın abisi, Naci ve Metin SIRMALI’nın babaları, emekli gardiyan Naci SIRMALI vefat etmiştir. Cenazesi bugün şeyhler mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip şeyhler aile kabristanlığına defin edilecektir.

Karasu Ardıçbeli mahallesinden

Osman ZABUN’un eşi, Selahattin ve Lütfü BESLAN’ın kayınvalideleri, Beytullah, Emrullah ve Akın BESLAN’ın ananeleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün karasu Ardıçbeli mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Ardıçbeli aile kabristanlığına defin edilecektir.

Nuriye Mahallesi

Eski Muhtarı ormancı Sefer İNAL’ın gelini, Hilmi İNAL’ın hanımı, Süleymaniye mahallesi eski İmamı Hikmet İNAL’ın baldızı, Yunus, Ali, Abdulkadir ve Arif inalın yengeleri, Ümmühan İNAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Süleymaniye mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Süleymaniye Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Aslen Ardahanlı olup

Necatipaşa mahallesinde ikamet eden, İrfan ve İhsan USANMAZ’ın babaları, irfan ÜRETMEN’in bacanağı, Ali BORAZAN’ın damadı, Ali İhsan BORAZAN’ın eniştesi, emekli öğretmen Hüseyin USANMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Necatipaşa mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Necatipaşa aile kabristanlığına defin edilecektir.

Aslen Gaziantep

Nizipli den olup ilçemizde uzun süre esnaflık yapan dönerci Ökkeş usta vefat etmiştir cenazesi bugün büyük camii de kılınacak öğlen namazına müteakip  ilçemiz aile kabristanlığına definedilecektir

Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu