Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 18.02.2020, 09:36 19.02.2020, 10:06
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 18.02.2020

Büyükdere Mahallesinden

Merhum Ali Çelenk’in oğlu, eski Muhtar Naim Çelenk’in abisi, Nazmi ve Necmi Çelenk’in babası, Yaşar Çelenk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Nuriye Mahallesinden

Aslen Ağrılı olup, Nuriye Mahallesinde ikamet eden Tahsin ve Kasım Uçar’ın anneleri, Maşallah, Kamuran, Vedat ve Ferman Uçar’ın babaanneleri, Hacı Mehmet ve Abdullah Durgun’un halaları, Aslan Peri Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Erenler Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yeni Mahallede ikamet eden

Merhum İsmail Sarıkaya’nın oğlu, İsmail Sarıkaya’nın ağabeyi, Enes Sarı’nın kayınçosu, Hüseyin Genç’in kayınpederi, Fatih ve Yavuz Ergül’ün eniştesi, Belediyemiz Temizlik Personeli Mehmet Sarıkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi: Yeni Mahalle 2029. Sokak

Aslen Adapazarında ikamet eden

İlçemiz Esnaflarından Balıkçı Sümer Mağazası çalışanı Recep Kavi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Geyve Doğançay Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Geyve Doğançay Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.                                      

Yorumlar (1)
Ismail Demirel 1 yıl önce
Ölenlere rahmet yakınlarınada Allah sabır versin
27
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 25 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı