banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.12.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.12.2019

Kargalı Yeni Mahallesinden

Merhum Ahmet Kamışoğlu’nun kızı, Merhum Nüfuscu Osman Acar’ın gelini, Merhum Ayhan Acar’ın eşi, Behçet ve Nejdet Kamışoğlu’nun ablaları, Erkan Acar’ın annesi, Zafer ve Ömer Acar’ın babaanneleri, Rabia Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet Acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi: Başpınar Mahallesi Karaçökek durağı yanındaki hanesinden alınarak yeni Camiye getirilecek.

Sarıyer Mahallesinden

Merhum Osman Bakır’ın oğlu, Seyfettin, Selahattin ve Osman Bakır’ın kardeşi, Ahmet Bakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sarıyer Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Sarıyer Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER