Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Turanlar mahallesinden  Demirci ailesinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 16.05.2019, 10:40 16.05.2019, 13:57
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.05.2019

Aslen Köprübaşı Mahallesi’nden 

İstanbul’da ikamet eden Ali YEŞİLSANCAK’ın kızı, merhum hacı Ali OLGUN’un gelini,hacı Ahmet OLGUN’un eşi, merhum Mehmet ve Cevdet OLGUN’un yengeleri Şaban, Makbule, Fatma ve Ali OLGUN’un anneleri Hatice OLGUN vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Başpınar Mahallesi’nden

İstanul’da ikamet eden merhum İbrahim KONUK’un kızı, merhum eski Başpınar mahalle muhtarı Fikri KONUK ve Tayyar KONUK’un ablaları, Uğur, Yurdakul, Urlu ve Başpınar mahalle muhtarı Gürsoy KONUK’un Halası, Secaattin NALBANT’ın teyzesi, merhum Selahattin SEMERCİ’nin eşi,  Semih SEMERCİ’nin annesi Sabiha SEMERCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar mahalle muhtarı hanesinden saat 16:00 da alınarak Merkez Büyük Camiye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu