Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.03.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 16.03.2020, 10:43
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 16.03.2020

Kahraman Mahallesinde

Hendek Kahraman Mahallesinde ikamet eden Merhum Ali Küt’ün oğlu, Fahri, Mehmet, Cemil, Ali Soner ve Emine Küt’ün babaları, Karayollarından emekli Ahmet Küt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kahraman Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Cenazeye gitmek isteyenler isteyenler için saat 12:30 Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Dereboğazı Mahallesinden

Hendek Dereboğazı Mahallesinden Merhum Ahmet Çakmak’ın eşi, Merhum Sami, Rahmi Çakmak ve Ali Kılnaz’ın yengeleri, Hilmi Özkoyuncu ve Suat Cömert’in kayınvalidesi, Sefa Özkoyuncu ve Eray Cömert’in anneannesi, Emre Çakmak’ın babaannesi, Ömer Çakmak’ın annesi, Birsen Çakmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Ev Adresi : Dereboğazı Mahallesi Doğan Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek.
 

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 17 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı