Hendek'te Bugün Vefat Edenler 15.12.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 15.12.2019, 10:24 16.12.2019, 11:24
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 15.12.2019

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesin

Merhum Fethi Acıbal’ın ağabeyi, Yılmaz, Selma, Ayşe, Nur, Acıbal’ın babaları, Meftune Acıbal’ın eşi, Enver Acıbal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Başpınar Mahallesin

Şaban Yonar’ın eşi, Cengiz Yonar’ın annesi, İsmail Adanır, Uğur, Ceylan ve Merhum Engin Kısa’nın kayınvalidesi, Samet, Onur Adanır ve İsmail Kısa’nın anneanneleri, Birol Tomarcı ve Yaşar, İsmail, Zafer Yonar’ın yengeleri, Tekelden emekli Zeynep Yonar vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi : Başpınar Mahallesi 1074. Sokaktaki hanesinden Saat 12’de alınarak büyük camiye getirilecek

Kadifekale Mahallesi

Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Nuri İlkay’ın oğlu, Merhum Rahmi, Fikri, İbrahim, Reşat ve Zekeriya İlkay’ın yeğenleri, Zeki, Naci, Şemsettin, Hikmet, Mustafa, Hasan, Esat, İlhan, Orhan, Selami, Erdal, Osman, Erhan İlkay’ın amcasının oğulları, Ali ve Mehmet İlkay’ın kardeşleri, Dündar ve Hasan İlkay’ın amcaları, Ebrar ve Erdem İlkay’ın babaları, İhsan İlkay vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi : Sarıdede mahallesi 3207 Sokak Sarıdede Cami karşısı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
parçalı az bulutlu