Hendek'te Bugün Vefat Edenler 15.06.2020

Hendek Göksu Mahallesi ve Yeşilyurt Mahallesinde Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 15.06.2020, 10:20 16.06.2020, 10:57
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 15.06.2020

Hendek Yeşilyurt Mahallesinden

Yeşilyurt Mahallesinden Taner Aşba ve Ayşe Aş’ın babası, Yener ve Tamer’in amcası, Erdinç Aşba vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilyurt Mahallesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilyurt Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Göksu Mahallesinden

Aslen Göksu Mahallesinden olup Akpınar Mahallesinde ikamet eden Kaya Gülmez, Hasan Karagöz ve Hasan Ökten’in kayınvalidesi, İbrahim ve Naci Der’in babaanneleri, Akpınar Mahallesi Muhtarı Ogün Gülmez’in ve İlçemiz Esnaflarından Ferhat Karagöz’ün anneanneleri, Merhum Şevket Der’in annesi, Elmas Der vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akpınar Mahallesinde saat: 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (1)
Ali Uğurlu 1 yıl önce
mevlâm mekanı cennet eylesin inşAllah