Hendek'te Bugün Vefat Edenler 14.08.2020

Gümüşova Pazarcık Köyünden vefat edenlere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 14.08.2020, 09:58 15.08.2020, 11:32
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 14.08.2020
© HENDEK HABER

Kızılüzüm köyünden

Cumayeri Kızılüzüm köyünden Mustafa Altunışık’ın oğlu, Mehmet Altunışık’ın babası, İsa ve Turgay Altunışık’ın amcası Hasan Altunışık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cumayeri Kızılüzüm köyünde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Cumayeri Kızılüzüm köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Eski Bıçkı Mahallesi

Eski Bıçkı Mahallesi Merhum Hacı Ahmet Yılmaz’ın oğlu, Merhum İsa, Hamdi ve Hamza Yılmaz’ın ağabeyi, Hızır, Halil, İbrahim, Recep, Erdal, Ergül, Ercan ve Kudret Yılmaz’ın babası, Musa Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eski bıçkı Mahallesinde saat 16.00’da kılınacak cenaze namazının ardından Eski bıçkı mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)