Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 14.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 14.02.2020

Yeşilvadi Karaçökek Mahallesinden

Hacı Kamil Yayan’ın eşi, Düzce İmamlarından Süleyman, İlçemiz Esnaflarından Selman, Zülküf, İsmail ve Hasan Ali Yayan’ın anneleri, Yadikar Yayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşilvadi Camiinde Cuma namazına müteakip Kılınacak cenaze namazının ardından Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Not: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.15’de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.


Altındere Mahallesinden

Ahmet, Veysel, Bekir, Osman, Arslan ve Ali Kemal Bir’in amcaları, Ahmet Bir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Altındere Camiinde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Altındere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11.30’da Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER