Hendek'te Bugün Vefat Edenler 13.07.2020

Hendek Yeni Mahalleden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 13.07.2020, 10:25 14.07.2020, 13:07
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 13.07.2020

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Ajiba Turan ,Ramazan ,Halil , ve Hüseyin Acıbal’ın Yeğenleri, Ajiba Ertan Acıbal’ın oğlu, Yasin ,Sertan ,ve Şahin Acıbal’ın Kardeşleri, Yalçın Acıbal Vefat Etmiştir.  Cenazesi Bugün Aşağı HüseyinŞeyh Mahallesinde Saat 11:00‘de Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Aşağı HüseyinŞeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Merhuma Allahtan Rahmet Acılı Ailesi Ve Yakınlarına Başsağlığı Dileriz

Başpınar Mahallesinde

Aslen Karasulu Olup İlçemiz Başpınar Mahallesinde İkamet Eden İlçemiz Esnaflarından Hasan Ali Dülger’in  Annesi, Eznur Dülger’in Eşi, Tenzila Dülger Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 12: 00 de Karasu ilçesinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Karasu İlçesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Merhumeye Allahtan Rahmet Acılı Ailesi ve Yakınlarına Başsaglığı Dileriz.
 

Yorumlar (0)