Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 13.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Turanlar mahallesinden  Demirci ailesinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 13.05.2019

Sarıdede Mahallesi´nden

İlyas KANDEMİR´in eşi Davut , Rauf ve Hüseyin KANDEMİR´in anneleri Emre , Semih , ve Sefa KANDEMİR´in babaanneleri Cemalettin IŞIKLAR´ın kayınvalidesi Erdi IŞIKLAR´ın annanesi Sezgin , Ahmet , Recai , Hasan , Zekeriya , Yahya , Muammer KANDEMİR ve merhum Recep ve Süleyman BİRİNCİ´nin yengeleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camiide kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Çamlıca camili mahallesinden

Mustafa KURUM’un eşi Ayhan, Mustafa, Levent KURUM’un anneleri Ergün, Sezgin, ve Engin GÜLLÜ’nün teyzeleri Mustafa ve Küçük, Ömer, Erol BIYIKLI’nın  ablaları vefat etmiştir. Cenazesi bugün camili mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip çamlıca camili aile kabristanlığına defnedilecektir.

Rasimpaşa Mahallesi’nden

Şevket GÖLCÜ’nün kızı, Necdet GÖLCÜ’nün ablası, Naci UÇAR’ın dayısının kızı, Zikrine GÖLCÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Erenler Dilmen Camisin’de kılınacak öğlen namazına müteakip Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Aslen Dikmen Mahallesi’nden

Akyazı Dokurcun Mahallesi’nde ikamet eden Aziz GÖZDAĞI’ın eşi, Muhammet, Adem, Mustafa, Erkan, Serkan ve Hakan GÖZDAĞ’ın anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dokurcun Mahallesi’nde kılınacak öğlen namazına müteakip. Dokurcun Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER