Hendek'te Bugün Vefat Edenler 12.09.2020

Hendek Sümbüllü Mahallesinde , Kazimiye Mahallesinde vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 12.09.2020, 10:32 13.09.2020, 11:05
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 12.09.2020
© HENDEK HABER

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden Merhum Hüseyin ve Ramazan Selin’in annesi, Sezgin ve Recep Sel’in babaanneleri, Nuri Egeç, Ersin Cayır ve Yaşar Cabbar’ın kayınvalidesi,  Cevahir Sel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindeki hanesinde saat 18:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Sümbüllü Mahallesinden

Sümbüllü Mahallesinden Merhum Hasan Anılış’ın oğlu, Mehmet, İbrahim ve Ömer Anılış’ın kardeşi, Hasa Anılış’ın babası, Osman Anılış vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu