Hendek'te Bugün Vefat Edenler 11.07.2020

Hendek Yeni Mahalleden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 11.07.2020, 10:15 11.07.2020, 13:01
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 11.07.2020

Hendek Yeni Mahalleden

İlçemiz Yeni Mahallede ikamet eden Hendek İlçe Müftülüğü personeli Yusuf ve Cihan Demirci’nin babaları, Recep Kurubacak ve Uğur Aydın’ın Kayınbabaları, Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Sedat Aydın, Hastane personeli Nejat Aydın, Opr.Dr. Arif Aydın ve veteriner hekimi Avni Aydın’ın enişteleri, Fehmi Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de Yeni Mahallede kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Yeni Mahalleden Karagüzellerden Bahattin Karagüzel’in eşi, Havva Karagüzel vefat etmiştir Cenazesi bugün saat 14:00’de Yeni Mahallede kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Aslen Adapazarlı olup ilçemiz Yeni Mahallede ikamet eden vergi dairesinden emekli Günan Kaan Manavoğlu’nun babası, Arif Manavoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’de Yeni Mahallede kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
5
kapalı