Hendek'te Bugün Vefat Edenler 09.09.2020

Hendek Harmentepe Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 09.09.2020, 10:23
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 09.09.2020

Hendek Yeniköy Zeybek Mahallesinden

Yeniköy Zeybek Mahallesinden Merhum Hoca Kapba Rasim’in oğlu, Kapba Erdinç, Resul ve Engin’in kardeşleri, Kapba Selçuk Uraz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeniköy Zeybek Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Yeniköy Zeybek Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Eskibıçkı Mahallesinden

Eskibıçkı Mahallesinden Merhum İbrahim Çakır’ın oğlu, Belediyeden Emekli Muhammet ve Ahmet Çakır’ın amcası, Murat Çakır’ın babası, Hüseyin Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesindeki hanesinde saat 11:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Eskibıçkı Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)