Hendek'te Bugün Vefat Edenler 08.12.2019

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 08.12.2019, 10:49 09.12.2019, 10:44
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 08.12.2019

Akyazı Osmanbey Mahallesinden

Aziz Tufan’nın babası, Hüsamettin ve İlyas Tufan’ın dedeleri, hacı Nezir Tufan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Osmanbey Camiinde öğle  namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Osmanbey  Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Aslen Aksu Mahallesinden olup

Arifiye Kalaycı Mahallesinde ikamet eden Hikmet Zor’un eşi, Ahmet, Bekir ve Remzi Zor’un anneleri, Ali İnci’nin dayısının eşi, Şehriye Zor vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arifiye Kalaycı merkez Camiinde öğlen  namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kalaycı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye  Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kargalı Yeniköy Mahallesinden

Hasan,  Ali Osman, Remzi, Nazım ve Köksal Akyıldız'ın Babaları, Ahmet Sofu’nun Kayınpederi, Ali Kemal Sofu’nun dedesi, Yunus Akyıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kargalı Yeniköy Camiinde öğlen  namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kargalı Yeniköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma  Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
8
hafif yağmur