Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.08.2020

Yeşilvadi Mahallesinden Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

HENDEK HABER
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.08.2020

Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Adapazarında İkamet eden, Merhum Enver Kuzgun’un kızı, Mehmet, Ahmet ve Nuri Kuzgun’un ablaları, Memnune Fıçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Molla Köyünde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Adapazarı Molla Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Merhum Ahmet Kılnaz’ın

Merhum Ahmet Kılnaz’ın torunu, Fikret Yılmaz’ın kızı, Nuriye Mahallesinden Yaşar Kılnaz’ın yeğeni, Zehra Gezici, Serpil, Demirel ve Sevil Yılmaz’ın ablaları, emekli öğretmen Tayfur Ardıyok’un eşi, Burcu ve Elif’in anneleri, Serap Ardıyok vefat etmiştir. Cenazesi bugün Düzce Kültür Camiinde cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER