Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.07.2020

Hendek Başpınar Mahallesinden, Çiftlik Mahallesinden ve Karasu Kurudere Mahallesinden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 07.07.2020, 09:49 07.07.2020, 10:07
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.07.2020

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden olup, Lütfiyeköşk Mahallesinde ikamet eden, Merhum Mehmet Sarıcayırlı’nın oğlu, Merhum Hikmet ve Fikret Sarıcayırlı’nın ağabeyleri, Mehmet ve Enes Sarıcayırlı’nın babaları, Süleyman Sofu’nun kayınpederi, Fikri Sarıcayırlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çiftlik Mahallesinden

Çiftlik Mahallesinden Kadıoğlu Hacı Kazım Üren’in oğlu, Haci Kamil Üren vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çiftlik Mahallesinde saat 11:30da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Karasu Kurudere Mahallesinden

Karasu Kurudere Mahallesinden eski muhtar Yusuf Kaya’nın ağabeyi, Ahmet Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12 de kılınacak cenaze namazının ardından Kurudere Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan Rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)