Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 07.05.2019, 10:05
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.05.2019

Güldibi Mahallesi’nden

Kemaliye Mahallesi’nde ikamet eden merhum Mehmet BAYLAN’ın oğlu, merhum İsmail ve Hüseyin BAYLAN’ın abileri, merhum kemal ZENGİN’in dayisi, Murat, Ferhat ve Ahmet BAYLAN’ın amcası Hasan BAYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Kırktepe mahallesi'nden

Rahmetli hacı Kemal  AYSELİ’nin hanımı Yaşar, Hayrettin ve  Mustafa AYSELİ’nin Anneleri Hatice AYSELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün kırktepe caminde kılınacak öğlen namazına müteakip kırktepe aile kabristanlığına defnedilecektir

Mahmut bey mahallesinden

İstanbul’da ikamet eden merhum Mehmet ve Huriye KAHVECİ’nin oğlu Mülya, Meliha, Esra, Levent KAHVECİ’nin babaları Metin ve Yusuf KAHVECİ’nin amcaları Ahmet ve Muhammet KAHVECİ’nin kuzenleri merhum şekerci İsmail DERTLİ ve Tuncer ŞİMŞEK’in bacanağı  muhammer KAHVECİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
23
kapalı