Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.03.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.03.2020

 Puna Martinler Mahallesinden

Hendek Aslen Puna Martinler Mahallesinden olup Köprübaşı Mahallesinde İkamet eden atölyeci Hüseyin Emircan’ın (dev) oğlu, İbrahim, Mustafa, Selçuk ve Yalçın Emircan’ın ağabeyleri, Fatma Emircan’ın eşi, Ebru ve Oğuzkaan Emircan’ın babaları, ilçemiz esnaflarından Muhsin Emircan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Puna Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Puna Martinler Mahallesinden

Hendek Puna Martinler Mahallesinden Merhum İsmail Durmuş’un eşi, İbrahim Çolak’ın anaannesi, İsmail Durmuş’un annesi, vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Puna Martinler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2020, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER