Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 07.01.2020

Yeniköy Zörbek Mahallesinden

Merhum Ferhat Özcan’ın (ajiba) oğlu, yolsu elektrikten emekli merhum Muammer, Enver, Nevin, Nuran, Faruk ve Necmiye Özcan’ın kardeşleri, Emin, Nadide, Engin, Arzu, bankacı Serkan Özcan’ın amcaları, Sezgin Özcan (ajiba) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kocaeli İzmit’ten alınarak Yeniköy Zörbek Camiine getirilecek öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yeniköy Zörbek  Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mahmutbey Mahallesinden

Mehmet Öztor’un kardeşi,  Merhum Mustafa Öztor’un babası, Atanur ve Halil İbrahim Öztor’un dedeleri, İbrahim Öztor (kelebek) vefat etmiştir. Cenazesi bugün  Yeni Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz  Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER