Hendek'te Bugün Vefat Edenler 06.01.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 06.01.2020, 10:52 11.01.2020, 12:00
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 06.01.2020

Köprübaşı Mahallesinden

Merhum Mustafa Çakıroğlu’nun kızı, Merhum Yusuf Bıçakçı’nın eşi, Murat ve Mutlu Bıçakçı’nın anneleri, Fikri ve Hikmet Çakıroğlu’nun ablaları, Merhum Hasan Gemi ve Mehmet Savaşlıoğlu’nun kayınvalideleri, Adem Bıçakçı babaannesi ve Cengiz Gemi’nin ananesi, Ali, Aydın Gemi ve Selahattin Birinci’nin dayısının eşi, Ahmet Ateş, Tuncay ve İhsan Tanzimin Teyzeleri Asiye Bıçakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi : Köprübaşı Mahallesi eski Düzce Caddesi.

Kargalı YeniKöy Mahallesinden

Pehlivan Haran’ın oğlu Hasan, hüseyin ve Ali Çakar’ın enişteleri, İbrahim Yıldırım ve Metin Demiryolu’nun kayınpederi, Cemal Kargacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı YeniKöy Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kargalı YeniKöy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
18
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı