Hendek'te Bugün Vefat Edenler 05.08.2020

Hendek Akova Mahallesinden, Dededüzü köyünden Vefat eden aile bireylerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 05.08.2020, 11:45 06.08.2020, 10:42
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 05.08.2020

Hendek Akova Mahallesinden

Akova Mahallesinden Merhum Yılmaz Gediağaç’ın eşi, Yüksel ve Ercan Gediağaç’ın annesi, Süleyman ve Erdal Gediağaç’ın yengesi, Mehmet Tornuk, Mehmet Ali Kılınç ve İbrahim Yılmaz’ın kayınvalideleri, Senem Gediağaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Akova Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Akova Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Dededüzü köyünden

Aslen Dededüzü köyünden olup, Avusturya’da ikamet eden, Merhum Hacı İlyas Turan’ın torunu, Hacı Mustafa ve Semihe Turan’ın oğlu, Kadir, Yusuf, Merhum Hilmi Turan’ın, Merhum Hacı Hasan ve Turan Büyüktazim’in yeğeni, Ahmet ve Serkan Turan’ın abisi, Mehmet Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Kahraman Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)