Hendek'te Bugün Vefat Edenler 05.03.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 05.03.2020, 09:22 06.03.2020, 09:34
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 05.03.2020

Karadere Mahallesinden

Mümin Korkmaz’ın eşi, Muzaffer Güden’in kızı, Sabit, Harun, Salih ve Sedat Güden’in ablası, Kadriye Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Karadere Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defendilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muradiye Mahallesinden

Aslen Muradiye Mahallesinden olup, Kemaliye Mahallesinde ikamet eden, Merhum Hasan Sütlü ‘nün eşi, Merhum Ahmet ve Ömer Öksüz’ün ablaları, Muharrem, Fahri Sütlü ve Asiye İlkbahar’ın anneleri, Recai İlkbahar’ın kayınvalidesi, Nuri, Burhan ve Mehmet Sütlü ’nün yengeleri, Eray, Naci Sütlü ve Duacan Nalbant’ın babaanneleri, Tamer ve Yener İlkbahar’ın ananeleri, Emine Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi: Kemaliye Mahallesi 613. Sokak Terminal arkası

Yorumlar (0)
23
az bulutlu