Hendek'te Bugün Vefat Edenler 04.06.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Turanlar mahallesinden  Demirci ailesinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.06.2019, 12:27 05.06.2019, 11:30
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 04.06.2019

Aslen ilçemiz Gündoğan Mahallesi’nden

Dereboğazı Mahallesi’nde ikamet eden İsmet ve Nuri AKYÜZLÜ’nün kardeşleri Ahmet, Ömer, ve Mehmet AKYÜZLÜ’nün babaları, Taha, Talha, Emre ve Emir AKYÜZLÜ’nün dedeleri Hüseyin AKYÜZLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Puna Martinler Mahallesi’nden

Emekli İmam Hafız İsmail hocanın kayınvalidesi, Halim TATLIYÜZ Hoca’nın eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi’nde kılınacak öğlen namazına müteakip. Puna Orta Mahalle Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Akova Mahallesi’nden Turgut,

Ercan ve Cavit YILMAZ’ın anneleri, Ahmet, Fatih, İlker, Hakan ve Erhan YILMAZ’ın babaanneleri, Doğan, Hikmet, Ayhan ve Berat YILMAZ’ın yengeleri, Tekel’den emekli AYŞE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Akova Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip, Akova mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
 

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu