Hendek'te Bugün Vefat Edenler 04.05.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 04.05.2019, 10:15 04.05.2019, 12:50
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 04.05.2019

Uzuncaorman Mahallesinde

Cevdet TOK’un kız kardeşi Aytaç ve Doktor Asya TOK’un halaları Leyla GEZMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Uzuncaorman mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Uzuncaorman Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Başpınar mahallessinden

Merhum aşba Sebahattin KAHRAMAN’ın eşi aşba Gürkan KAHRAMAN’ın annesi merhum İsa, Musa ve Mustafa BİLGİÇLİ’nin kız kardeşleri Makbule KAHRAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük camii de kılınacak öğlen namazına  müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Gümüşova Yeşilyayla Mahallesinden (Büyük Bıçkı)

Eski muhtar Aykut ve Aydın’ın anneleri avukat Avni ve Zeki ÖZER’in  ablaları özüpa Yıldız hanım vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeşil yayla merkez camii’nde  kılınacak ikindi namazına müteakip yeşil yayla aile kabristanlığına defnedilecektir

Yeşilyurt Mahallesinden 

Merhum aşba Meriç AŞ’ın eşi Erdinç ve Taner AŞ’ın yengeleri Ömer, Yener ve Tamer AŞ’ın anneleri Kaniye AŞ vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Yeşilyurt merkez camii de kılınacak ikindi namazına müteakip Yeşilyurt aile kabristanlığına defnedilecektir.

,

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu