banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.09.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Akova Mahallesinden , Aksu Mahallesi´nden yakınları vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.09.2019

Akova Mahallesinden

Merhum Hacıpir GÜNEY’in oğlu ilçemiz esnaflarından Emran GÜNEY’in kardeşi Değer, Tamer,Tarık,Tanju,Bülent ve Köksal GÜNEY’in amcaları ilçemiz esnaflarından Osman, Hasan GÜNEY’in amcasının oğlu Ahmet GÜNEY vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Akova Aile Kabristanlığına def edilecektir.

Aksu Mahallesi´nden

Olup Adapazarı´nda ikamet eden  merhum Cemal , Ahmet , Hüseyin ve Hasan DAYIOĞLU´nun kardeşi Cemalettin , Ali ve Osman DAYIOĞLU´nun babaları Hendek İtfaiye personeli Mustafa KARA´nın kayınpederi Muhammet DAYIOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akyazı eskibedil Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Eskibedil Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yeni Mahallede İkamet eden

Mustafa ve Ekrem MÜLAZIMLAR’ın Abileri Murat, Aykut ve Yasemin MÜLAZIMLAR’ın babası, HASAN MÜLAZIM vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Camisi’nde kılınacak ikindi namazına müteakip. Büyükdere mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 16:15 merkez büyük cami önünden araç kaldıracaktır.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 10:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep kuscu
Recep kuscu - 4 ay Önce

Degeli Abim mekanin cennet topragin bol olsun tüm ailesine bassagligi dilerim

SIRADAKİ HABER