banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.08.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Harmantepe mahallesin den BIÇAKÇI ailelerinin acı günü. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz .

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.08.2019

Aslen Harmantepe mahallesi’nden

Olup Köprübaşı mahallesi’nde ikamet eden, merhum Ahmet BIÇAKÇI’nın oğlu, merhum Dursun ALİ, Harun ve Fehmi BIÇAKÇI’nın kardeşi, Merhum Hasan GEMİ ve Mehmet SAVAŞOĞLU’nun kayınpederleri, Bahattin, Yılmaz, Rasim BİRİNCİ ve Ali, Aydın GEMİ’nin dayıları Sabahattin, Servet ve Mustafa BIÇAKÇI’nın amcaları, Fikri ve Hikmet ÇAKIROĞLU’nun eniştesi, Adem BIÇAKÇI ve Cengiz GEMİ’nin dedeleri, Murat ve Mutlu BIÇAKÇI’nın babaları YUSUF BIÇAKÇI vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Başpınar mahallesi’nden 

İlçemiz esnaflarından merhum İbrahim KADAŞ’ın gelini, merhum Kasap Mecit KADAŞ’ın eşi, Kadir, Yunus, İbrahim ve Fatih KADAŞ’ın yengesi, Muhsin KADAŞ’ın babaannesi, merhum Cevat ACET’in kayınvalidesi, Havva, Adem ve Hasan KADAŞ’ın anneleri, TENZİLE KADAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük cami’de kılınacak ikindi namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER