Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Vefat Edenler 03.02.2020, 10:40
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 03.02.2020

Aslen Göksu Mahallesinden

Olup Köprübaşı Mahallesinde ikamet eden, Merhum  Mustafa Demiryolu’nun kızı, Merhum Zekeriya Atım’ın eşi, Süleyman, Ali ve Hasan Atım’ın annesi, Burhan Karagüzel, Ahmet Bilgici ve Muhammet Derin’in kayınvalidesi, İlçemiz esnaflarından Enes Atım’ın babaannesi, Olgun, Ali Karagüzel ve Fatih Der’in anneannesi, Havva Atım vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından  İlçemiz Aile Kabristanlıgına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güldibi Mahallesinden

Merhum Ahmet Çetin’in oğlu, Mehmet, Yusuf, Necati ve Nihat Çetin’in kardeşi, Sedat Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Yenigün Mahallesi Fatih Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Merhum Muharrem Çidem’in eşi, Metin, Fahri Çidem ve Memnune Eş’in annesi, Merhum Osman Mete’nin kız kardeşi Nebiye Çidem vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için 12:15’de Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.
Aslen Dikmen Mahallesinden olup

Adapazarı Hızırtepe Mahallesinde ikamet eden, Muhammet Pelin’in eşi, Yaşar Pelin’in annesi, Yakup Ak’ın teyzesi, Osman ve Ali Armağan’ın ablası, Elmas Pelin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Puna Türbe Köyü Mahallesinden

Hacı Halil İbrahim ve Merhum Hacı İsmail Bitik’in ağabeyi, Mehmet Bitik’in babası, Hacı İdris Bitik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Türbe Köyü Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Puna Türbe Köyü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
7
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı