banner194

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 02.02.2020

Vefat eden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncellenerek sunulmaktadır.

Hendek'te Bugün Vefat Edenler 02.02.2020

Dereboğazı Mahallesinden

Merhum Kemalettin Akmanlar’ın eşi, Emekli Öğretmen Nizamettin ve Cemalettin Akmanlar’ın annesi, Yağız ve Çağatay Akmanlar’ın babaannesi, Neziha Akmanlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Ev Adresi  : Dereboğazı Ziyagökalp Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek.

Başpınar Mahallesinde

ikamet eden, Yumurtacılardan Ahmet Cevat Kırımlı’nın oğlu, Ahmet Kırımlı’nın babası, Kudret Bayraktar’ın kayınpederi, Sami Akgenç’in eniştesi, Fikri Okkan’ın yeğeni, Fehmi Gönlü’nün kayınçosu, Nuri Kırımlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Ev Adresi : Başpınar Mahallesi 1118. Sokak
 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER