Hendek'te Bugün Vefat Edenler 01.09.2019

Hendek ilçesin de bugün defnedilecek cenaze haberleri. Başpınar Mahallesi´nden , Turanlar Mahallesi´nden , Bayraktepe Mahallesi´nden ailelere Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 01.09.2019, 12:12 02.09.2019, 09:18
Hendek'te Bugün Vefat Edenler 01.09.2019

Başpınar Mahallesi´nden

Hendek İlçemiz esnaflarından terzi Mustafa EREN´in eşi Eyüp ve Hayati EREN´in anneleri Yasin , Yasemin ve Sümeyye EREN´in babaanneleri Selim EREN´in yengesi tekelden emekli Hatice EREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camiide kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Turanlar Mahallesi´nden
Merhum Ayhan ÇIBIK´ın oğlu merhum Bedri ÇIBIK ve Orhan ÇIBIK´ın yeğeni Bircan BALABAN ve Gülten KORKUT´un kardeşi Özgür BALABAN´ın kayınçosu Murat ÇIBIK´ın amcası İsmail ÇIBIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camiide kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığı defnedilecektir.

Bayraktepe Mahallesi´nden

Merhum Kazım KAHVECİ´nin kızı merhum ormancı Rafet SEVER´in eşi merhum Muhammet ve Ahmet SEVER´in yengeleri Sefa SEVER´in babanesi merhum Mehmet , Kemal ve Osman SEVER´in anneleri Tezer USANMAZ , Fatih ve Zeynep  ÇETİNKAYA´nın anneanneleri Şükrü USANMAZ , Abdullah CEVAHİRCİ ve Adem ÇETİNKAYA´nın kayıvalideleri Bedriye SEVER vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camiide kılınacak ikindi namazına müteakip Lütfiyeköşk Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı